Zespół

Jarosław Jakubiuk – Prezes Zarządu

Mail: foodtrading@foodtrading.com.pl

Jarosław Filipiuk – Członek Zarządu / Dyrektor Finansowy

Mail: jarek@foodtrading.com.pl

Justyna Błach-Kacprzak – Główna Księgowa

Mail: justyna@foodtrading.com.pl

Stanislav Astafiev – Dyrektor ds. Rynków Wschodnich

owoce i warzywa
Skype: astafiev_s
Mail: stanislav@foodtrading.com.pl

Romuald Wierchowiec – Menedżer ds. Eksportu

owoce i warzywa
Mail: romuald@foodtrading.com.pl

Ewa Burska – Księgowa

Skype: burska.ewa
Mail: ewa@foodtrading.com.pl

Emilia Drzazgowska – Księgowa

Mail: emilka@foodtrading.com.pl

Olga Ivanova – Handlowiec

mięso
Mail: ola@foodtrading.com.pl

Tomasz Lila – Handlowiec

melasa i prod. zbożowe
Mail: tomek@foodtrading.com.pl

Piotr Gensler – Handlowiec

melasa i prod. zbożowe
Mail: piotr@foodtrading.com.pl

Andrzej Ostapczuk – Handlowiec

mięso
Mail: andrzej@foodtrading.com.pl

Martyna Wasiak – Handlowiec

owoce i warzywa
Mail: martyna@foodtrading.com.pl

Marcin Kuchta – Kontroler Jakości

owoce i warzywa
Mail: marcin@foodtrading.com.pl

Włodzimierz Wychowski – Handlowiec

owoce i warzywa
Skype: hetman30
Mail: wwychowski@foodtrading.com.pl

Joanna Markowicz – Specjalista ds. eksportu i ewidencji magazynowej

Mail: joanna@foodtrading.com.pl
fruits@foodtrading.com.pl

Lidia Kot – Specjalista ds. Zakupów

Mail: dzial.zakupow@foodtrading.com.pl